Bugun...


İbrahim AKSU

facebook-paylas
Hayırlara vesile olması Dileği ile
Tarih: 11-04-2019 13:51:00 Güncelleme: 11-04-2019 13:51:00


Vatan ve millet için önemli olan bir seçimi daha geçirdik. Halkımızın yüce iradesiyle belediye başkanlığı seçimleri neticelendi.Sandıklı tekrar sayın Mustafa Çöl beyfendiye görev verdi. Ben de şahsım olarak bu görev döneminde kendisine başarılar diliyorum. 
Bir ziraat mühendisi olarak kendisinden çok büyük beklentilerim var. Belediye ve belediyecilik yönettiği bölgenin sosyo ekonomik şartlarına destek olmaktır aynı zamanda. 
Sayın başkandan beklentimiz bu yöndedir. İlerlemiş ülkelerde belediyeler sosyo ekonomik faaliyetlerde hep en başta bayrak tutmuşlardır. Biz Sayın Mustafa Çöl’den kendi alanımız olan tarımda çok büyük destekler bekliyoruz Ve her zaman bu konuda atacağı adımlar da kayıtsız şartsız yanında olacağımızı belirtmek istiyoruz. 
Bugün ak parti genel yerel yönetimlerinden olan İzmit büyükşehir belediyesi tarımsal alanda çiftçimize çok büyük destek vermektedir. İzmit büyükşehir belediyesi ile olan şahsi ilişkilerim de bunu sizlere anlatabilirim. Mısır tohumu ve taban altı gübresinde çok güzel destekler sağlamaktadırlar. 
Çiftçinin en büyük girdisi tohum ve gübredir. Bu konuda yaptıkları destek için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Aynı çalışmaları sayın başkanım Mustafa çölden bekliyorum. 
Ayrıca yıllardan beri uygulamak istediğim Sandıklı ile ilgili gerek patates gerek domates konusunda ki düşüncelerimi inşallah bu dönem kendisiyle birlikte hayata geçiririz . Çünkü bu Sandıklı tarımına ve çiftçisini kurtaracak tek projedir.Tekrar tekrar sayın başkana başarılar diler sandıklı olarak tarıma destek vermesini rica ederiz
FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI